1. narozeniny Niny

Každé reportážní focení si užívám. Proto jsem nesmírně rád, že jsem se mohl zúčastnit také prvních narozenin krásné Niny.   chcete vědět víc?

Portréty I: Karolína

Abych si fotky jen nesyslil v počítači, začnu více zveřejňovat blogy se sérii snímků z několika focení. Začínáme u Káji. chcete vědět víc?

Pod pokličkou aneb jak fotím svatby já

Aktualizace: 20.2.2018 - pokud na něco narazíte, na co se chcete zeptat, napište mi! Do článku doplním... O focení svateb se neustále hovoří. Hodně strachu mají hlavně ti, co je nefotí, ale kamarádi je požádají o pomoc. A odmítnout kamaráda? To je složitá záležitost... A tak padají stále dokola ty… chcete vědět víc?

Rozhovor pro Fujista.sk

Můj rozhovor ze serveru fujista.sk, který jsem poskytl pro Romču.  Petr se fotografii věnuje přibližně tři roky, ale vážněji až poslední rok, dva. Zaměřuje se zejména na svatby, obecně pak na reportáž. Když se však zamyslí, dochází mu, že fotí vlastně vše, co ho napadne a co mu dělá radost. Nám… chcete vědět víc?

Katka a Martin

Sice svatební sezona ještě neskončila, ale už jedním očkem koukám na další rok. S Katkou a Martinem jsme se domluvili už s velkým předstihem. A? A vůbec nelituji, naopak! Focení v Praze bylo opravdu skvělý!  chcete vědět víc?

Velikonoční Toskánsko

3000 ujetých kilometrů. Dvě noci. Horko. Takový byl výlet do Toskánska, středu Itálie, kam se sjíždí ti, kteří nepotřebují k cestování pouze moře. Vlastně je to nejnavštěvovanější místo pro fotografy. Ale i když jsme bohužel ty nejfotogeničtější oblasti nenavštívili, pořád se bylo na co dívat. A… chcete vědět víc?

Oslava prvních narozenin

Už potřetí jsem dostal nabídku nafotit narozeniny prďoly. Tentokrát od Tomáše a Kačky. Díky! chcete vědět víc?

Jak jsme řešili p**ovinky

Abych Vojtu nenaštval tímto nadpisem, vrátím se k tomu pozdějš a naopak vážně zdůrazním, že Setkání svatebních fotografů v Litomyšli bylo jednoduše perfektní. Vojta s jeho skvělou partou zorganizovali opravdu kvalitní sešlost. Klobouk dolů! Teď k těm p***vinkám. Důvod, proč jsem to napsal bulvárně … chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »