Vánoční rodinné fotografie

Když jsem vyhlásil prosincovou slevu na reportážní rodinné focení, nečekal jsem takový zájem. A vlastně mi ani tehdy nenapadlo, že je ve většině případů pojmeme ve vánočním stylu. Třeba při zdobení stromečku. chcete vědět víc?

Newborn: Už ve čtyřech

Pár fotek ze skvělého focení této sympatické rodinky, ke které jezdím pravidelně. Tentokrát poprvé se čtvrtým členem rodiny... chcete vědět víc?

V tom nejlepší ateliéru

Po častých otázkách, zda mám ateliér a fotím vánoční fotografie, jsem byl nucen sepsat tento blog jako mou univerzální odpověď... :-)  chcete vědět víc?

Taková normální rodinka..

Fakt bych nikdy nevěřil, že mě budou bavit rodinná focení. Letos jich mám požehnaně a jsem za ně nesmírně rád. Protože mě začaly naplňovat stejně jako svatby. A to je co říct!   chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Kasha a Ríša

Když se mi ozval starý kamarád Ríša, kterého jsem pár let neviděl, byl jsem upřímně hrozně rád. Zaprvé že ho zase uvidím, jelikož můj život šel úplně jiným směrem než tím, díky kterému jsem ho poznal. A za druhé, že si vybral zrovna mě. Že si na mě vůbec vzpomněl.  chcete vědět víc?

Když se sejdou dvě rodinky...

... plné sympaťáků! Rodinku Domči fotím hrozně rád. Padli jsme si do oka všichni hned. Neuběhl ani rok a šli jsme fotit už počtvrté! Tomu se říká zápal pro investici toho nejcennějšího - fotografie, která bude mít za pár let neocenitelnou cenu. chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Péťa a Pepa

Správňáci. Pohodáři. Neustále pusa od ucha k uchu. Takové páry si přeje každý fotograf a já je mám! Péťa a Pepa mi padli do oka hned a věděl jsem, že až za nimi pojedu fotit do Prahy do Prokopského údolí, že to bude stát za to. O to víc se těším na sobotní svatbu!  chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den popáté

Ale poprvé u této rodinky v Roudnici nad Labem! A velmi sympatické, jak sami uvidíte na fotkách....  aneb další reportážní rodinné focení plné přirozenosti a štěstí. chcete vědět víc?

Gasshuku

Když mě oslovili, abych nafotografoval akci Gasshuku, byl jsem hrozně rád. A i když jsem byl výrazně časově limitován kvůli svatbám, musel jsem si ten čas vytvořit. Upřímně jsem ale nevěděl, že jde o tak obrovskou akci, na kterou přijeli karatisté například z Ománu či Izraele... A to k nám do… chcete vědět víc?

Počtvrté, tentokrát na párty! Tedy narozeniny...

Počtvrté jsem šel fotit tuto sympatickou rodinkou. A to během relativně malé chvíle. Musím přiznat, že reportážní focení si tradičně užívám, ale tahle rodinka mě prostě baví!  chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »