Když se sejdou dvě rodinky...

... plné sympaťáků! Rodinku Domči fotím hrozně rád. Padli jsme si do oka všichni hned. Neuběhl ani rok a šli jsme fotit už počtvrté! Tomu se říká zápal pro investici toho nejcennějšího - fotografie, která bude mít za pár let neocenitelnou cenu. chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Péťa a Pepa

Správňáci. Pohodáři. Neustále pusa od ucha k uchu. Takové páry si přeje každý fotograf a já je mám! Péťa a Pepa mi padli do oka hned a věděl jsem, že až za nimi pojedu fotit do Prahy, že to bude stát za to. O to víc se těším na sobotní svatbu!  chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den popáté

Ale poprvé u této rodinky v Roudnici nad Labem! A velmi sympatické, jak sami uvidíte na fotkách....  aneb další reportážní rodinné focení plné přirozenosti a štěstí. chcete vědět víc?

Gasshuku

Když mě oslovili, abych nafotografoval akci Gasshuku, byl jsem hrozně rád. A i když jsem byl výrazně časově limitován kvůli svatbám, musel jsem si ten čas vytvořit. Upřímně jsem ale nevěděl, že jde o tak obrovskou akci, na kterou přijeli karatisté například z Ománu či Izraele... O to víc jsem si… chcete vědět víc?

Počtvrté, tentokrát na párty! Tedy narozeniny...

Počtvrté jsem šel fotit tuto sympatickou rodinkou. A to během relativně malé chvíle. Musím přiznat, že reportážní focení si tradičně užívám, ale tahle rodinka mě prostě baví!  chcete vědět víc?

Samík a jeho první narozeniny

Tentokrát focení v Rokli, kam si mě vzala jedna sympatická rodinka, abych zaznamenal tento jedinečný den :-)  chcete vědět víc?

Jdem na skejt

"Počkej, ty jezdíš na skejtu? Tak to musím taky nafotit! Nic takového v portfoliu nemám." Prostě nejradši fotím lidi, co k nim patří. Proto jsem Míšu ukecal, ať neuděláme jen fotky v přírodě v šatech, ale také ať zachytíme její pravé já.   chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Renča a Milan

Prý že se fotí poprvé a jsou nervózní. Odpovídám "nebojte, se mnou je to na pohodu." A bylo. Ale škoda slov, mrkněte na fotky Renči a Milana z Berouna, kteří se za měsíc vemou.  chcete vědět víc?

Před premiérou...

Loni jsem se rozhodl, že budu fotit i své vlastní věci. Nějaký dokument, reportáž, cokoliv podobného. Domluvili jsme se například na spolupráci s divadlem. Bohužel čas byl hlavním nepřítelem. Tak jsem si alespoň skočil na poslední zkoušku před premiérou hry Dokonalá svatba kadaňského divadla… chcete vědět víc?

Zpátky do Loun...

Tuhle rodinku mám opravdu rád. Loni jsem jim nafotil reportážným stylem "náš běžný rodinný den" a o to víc mě těší, že jsem se tu zase objevil. Stejné místo, jiné fotky, jiné zážitky. Díky! chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »