Samík a jeho první narozeniny

Tentokrát focení v Rokli, kam si mě vzala jedna sympatická rodinka, abych zaznamenal tento jedinečný den :-)  chcete vědět víc?

Jdem na skejt

"Počkej, ty jezdíš na skejtu? Tak to musím taky nafotit! Nic takového v portfoliu nemám." Prostě nejradši fotím lidi, co k nim patří. Proto jsem Míšu ukecal, ať neuděláme jen fotky v přírodě v šatech, ale také ať zachytíme její pravé já.   chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Renča a Milan

Prý že se fotí poprvé a jsou nervózní. Odpovídám "nebojte, se mnou je to na pohodu." A bylo. Ale škoda slov, mrkněte na fotky Renči a Milana z Berouna, kteří se za měsíc vemou.  chcete vědět víc?

Před premiérou...

Loni jsem se rozhodl, že budu fotit i své vlastní věci. Nějaký dokument, reportáž, cokoliv podobného. Domluvili jsme se například na spolupráci s divadlem. Bohužel čas byl hlavním nepřítelem. Tak jsem si alespoň skočil na poslední zkoušku před premiérou hry Dokonalá svatba kadaňského divadla… chcete vědět víc?

Zpátky do Loun...

Tuhle rodinku mám opravdu rád. Loni jsem jim nafotil reportážným stylem "náš běžný rodinný den" a o to víc mě těší, že jsem se tu zase objevil. Stejné místo, jiné fotky, jiné zážitky. Díky! chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Pája a Alex

Po Brně jsem si zajel do Prahy, abych se seznámil s Pájou a Alexem, kteří jsou spolu už krásných 11 let. A i když se rozhodli pro svatbu na Hrubé Skále, fotili jsme kousek od jejich bydliště v Prokopské údolí. Myslím, že se tahle seznamovací fotoprocházka vydařila! Jsou to opravdu sympaťáci :-)  chcete vědět víc?

Předsvatební focení: Janča a Tom

To si vás vyhlédnout moraváci a vy se modlíte, že když už jedete takovou dálku, tak to budou přesně takoví lidé, které hledáte. Stalo se! Janča s Tomem jsou tak úžasní, že se na jejich svatbu už teď nesmírně těším.  chcete vědět víc?

Tři bombastické dny

Prvně do Litomyšle a pak do Prahy. Dvě akce plné skvělých lidí. A tři dny, které utekly jako voda... chcete vědět víc?

1. narozeniny Niny

Každé reportážní focení si užívám. Proto jsem nesmírně rád, že jsem se mohl zúčastnit také prvních narozenin krásné Niny.   chcete vědět víc?

Portréty I: Karolína

Abych si fotky jen nesyslil v počítači, začnu více zveřejňovat blogy se sérii snímků z několika focení. Začínáme u Káji. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »