Míša a Zdeněk

Již na webu, když jsme si vybírali fotografa, jsme tušili že budeš ten pravý ;-) A Zdenda o tom ani na vteřinku nezapochyboval :-) Hned od začátku říkal, že k nám patříš :-) Je škoda, že jsme měli tak málo prostoru se více poznat. Nám oběma trošku trvá, než si pustíme lidi k sobě "hodně blízko" do svých srdcí a jsme poměrně introvertní a uzavření. Ale s Tebou bylo hned po prvním focení před svatbou jasné, že jsi naše "krevní skupina". Prostě jsi nám přirostl k srdci. Chtěli bychom Ti moc moc poděkovat za perfektní a nádherné fotografie. Jsou opravdu úžasné :-) Už se těšíme, až se s nimi budeme všude chlubit :-D Ještě jednou tisíceré díky za Tvé perfektní služby, za Tvůj úsměv, za Tvé rady a úžasné a krásné zaznamenání našeho nejdůležitějšího dne. Budeme se moc těšit, že se s Tebou zase brzy potkáme. Jsi v našich srdcích.

Kasia a Ríša

Fotografie Petra jsme prostřednictvím sociálních sítích obdivovali delší dobu, Richard se s ním navíc znal z dřívějších časů, proto, když jsme začali uvažovat o fotografovi na svatbu, přirozeně jsme se shodli na Petrovi, který měl naštěstí volný termín a odvážil zdokumentovat naši česko-polskou svatbu. S Petrovým ochotným a přátelským přístupem a jeho unikátními fotkami, které skvěle zachycují atmosféru svatby, jsme naprosto spokojeni. Kéž by bylo více profesionálů jako on, rozhodně ho doporučujeme!

Janča a Tom

Sehnat fotografa na svatbu byl pro mě úkol tak důležitý, jako např. sehnat šaty nebo místo, kde bude obřad. Nechtěla jsem nechat nic náhodě a věděla jsem, jak chci, aby fotky vypadaly. Peťa mi sám vyběhl na facebooku (osud?) :-) a po prohlídnutí jeho fotek jsem věděla, že to bude přesně ono! Už předsvatební focení mě totálně nadchlo a na svatbu správně navnadilo. Věděla jsem, že naše vzpomínky na den D budou v dobrých rukou profesionála. Peťa velice pěkně vystihl celý den od chystání nevěsty až po večerní party, na fotkách je vidět spoustu emocí a jen díky nim si vzpomenu třeba za 20 let, jaký to byl skvělý den. 
Velice tímto Peťovi ještě jednou děkuji, protože tak krásné fotky jen tak nikdo nemá :-) díky díky díky! A těším se na další focení . . . snad někdy . . . miminkovské? :-)

Klárka a Vašek

Milý Peťo, přemýšlím, jak popsat tvojí práci, kterou jsi odvedl na naší svatbě tady na jihu Čech! Musel jsem si dát časový odstup. Píši i za Kájí a snad to vystihnut dobře, když řeknu, že jsi nás nejen svou práci a přístupem překvapil, dojal, rozesmál a hlavně to bylo profesionální! Rozhodně rádi s tebou zůstaneme v kontaktu a budem sledovat tvou práci! Jsi dobrý člověk! Klárka a Vašek Vobrovi

Péťa a Martin

Tvým pohodovým přístupem jsi nám splinil představy o svatebních fotkách, na kterých to žije. Kdykoliv se na ně podíváme, znovu prožíváme náš den D. Tvé fotky v nás vyvolávají příjemné pocity.., od úsměvu až po řádný smích. Za nás oba ješte jednou obrovský dík a dík i za tu náhodu, ze jsme kápli na Tebe. Ať se ti daří ve světě fotografickém i soukromém. A doufám, že se ješte při nějaké příležitosti potkáme. P+M

Terka a Luky

Péťo, moc děkujeme za Tvůj čas, který jsi nám věnoval. Fotky dokonale vystihují atmosféru celého dne a zachycují naše pocity. Nejvíc oceňuji, že jsi vlastně splynul s hosty, že to nebylo žádné rozpačité culení do objektivu, ale zachycení našeho štěstí.

Verča a Vítek

Na svatbě Helči a Dana 4. 6. 2016 jsme poprvé poznali a viděli Petra v akci a také jeho dokonalé svatební fotky. "Víťul, jestli se někdy budeme brát, tak bych chtěla nafotit svatbu a vzpomínky od Petra.“ MY, už měli dávno vybráno! :-) Když mě Víťa o Vánocích překvapil prstýnkem a požádal o ruku, tak druhý den po Vánocích jsem psala Péťovi, jestli má volný termín 11.8.2018. Odpověď Petra "ANO, tento termín je volný.“ Hned jsme věděli, že máme vybraného fotografa a Petr, byl tou nejlepší volbou! Když jsme měli vybraný termín svatby a fotografa, tak jsme začali řešit ty ostatní věci, kde svatba bude, v kolik hodin, kde bude hostina atd… :-). Petr je sympatický, usměvavý člověk, báječný fotograf a spolupráce s ním byla již od začátku skvělá. Ve všem nám vyšel vstříc, domluvili jsme si schůzku, kde jsme osobně probrali naší představu o fotkách a průběh celého dne D. Velice pěkně vystihl celý náš den D, už od ranních příprav až po večerní novomanželský tanec. Fotky jsou přesně takové, jaké jsme si přáli, plné úsměvu, emocí, pocitů a dokonale vystihují atmosféru našeho štěstí z celého dne. ¦ Péťo, za nás oba Ti ještě jednou DĚKUJEME za Tvůj čas, který jsi nám věnoval a za úžasné vzpomínky, které se díky Tobě proměnily v dokonalé fotky. Ať se Ti daří a přejeme spoustu úspěchů ve světě fotografů i v soukromí. A těšíme se na další focení . . . ? Petr je přesně ten fotograf, kterého potřebujete. MY můžeme Petra všem vřele doporučit! V+V