Zákaznické reference

Lenka a Jirka

Fotky z naší svatby nejsou ani hezké a ani krásné.
Těžko totiž popsat slovy jak moc se mi a nám líbí. Pouhé slovo hezké a nebo krásné ten pocit vystihují jenom z části.
Na fotkách je zachyceno, troufnu si říci, snad i víc než se opravdu stalo. Mají kouzlo, mají atmosféru, mají příběh.
A to podstatné je, že my máme je.
Máme je díky Tobě a jsme moc rádi, žes ten den strávil s námi, že jsme Tě oslovili.
Líbil se nám jak přístup, tak formálně neformálně pojatá Tvá přítomnost, kdy se střídaly momenty strojené s těmi, kdy objektiv ustoupil takříkajíc do ilegality.
Pokud bych znovu hledal odpověď na otázku, kdo mi zvěční tak či onak vyjímečné a neopakovatelné okamžiky, budu Petře rád za místo ve Tvém diáři.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Tí hodně úspěchů a fajn světlo.
Jirka a Lenka, dnes již Hubovi :)


Barunka a Standa

Fotografie Petra jsme sledovali na internetových stránkách již dlouho a bylo nám jasné, že chceme, aby naši svatbu zachytil právě on. Je velice šikovný fotograf a spolupráce s ním byla již od prvních okamžiků perfektní! Nejenže jsou jeho fotografie vždy dokonalé, ale také je to velice milý, sympatický, usměvavý a pohodový člověk! Byli jsme rádi, že jsme se domluvili na termínu a přesné představě o fotografiích a průběhu celého dne. Naše svatba byla maličká, ale Petr naprosto přesně vystihl to, co jsme od fotografií očekávali. Fotografie jsou pro nás nádhernou vzpomínkou na náš malý velký den a jsme rádi, že se s nimi můžeme podělit s rodinou a přáteli. Ještě jednou moc děkujeme za úžasnou spolupráci a hlavně za překrásné fotografie! Jsme rádi, že jsme nezískali „jen“ fotografie, ale také nového přítele! DĚKUJEME!


Terka a Luky

Péťo, moc děkujeme za Tvůj čas, který jsi nám věnoval. Fotky dokonale vystihují atmosféru celého dne a zachycují naše pocity. Nejvíc oceňuji, že jsi vlastně splynul s hosty, že to nebylo žádné rozpačité culení do objektivu, ale zachycení našeho štěstí.

Péťa a Martin

Tvým pohodovým přístupem jsi nám splinil představy o svatebních fotkách, na kterých to žije. Kdykoliv se na ně podíváme, znovu prožíváme náš den D. Tvé fotky v nás vyvolávají příjemné pocity.., od úsměvu až po řádný smích. Za nás oba ješte jednou obrovský dík a dík i za tu náhodu, ze jsme kápli na Tebe. Ať se ti daří ve světě fotografickém i soukromém. A doufám, že se ješte při nějaké příležitosti potkáme. P+M

Ditka a Vítek

"Až se někdy budu vdávat, chci aby mi svatbu nafotil Péťa".... To jsem věděla ještě dřív, než jsem vůbec byla zasnoubená. Petr má nádherné fotografie, líbí se mi jeho styl focení. Fotografie vypráví příběh, doslova člověka vtáhnou do děje. A myslím si, že o tom fotografie jsou, aby člověka uchvátily jak po vizuální, tak emoční stránce. Oba s manželem Petra doporučujeme, pokud ještě nemáte fotografa na svatbu.

Terka a Martin

Ahoj Péťo,
14 dní od svatby uteklo jako voda a my jsme si konečně udělali chvilku na hodnocení fotek, ale kde začít, vezmeme to pěkně od začátku, když jsme se s manželkou rozhodovali, jakého fotografa zvolíme, byli jsme ztraceni ba přímo v lese, ten nabízí tohle tenhle támhleto, kdo se v tom má sakra vyznat :-), až jedno krásného dne přišlo doporučení. Dostali jsme kontakt na jednu osobu jménem Petr Kotrlík. Po telefonní domluvě jsme si s Petrem sjednali 1 schůzku, samozřejmě u dobré kávy :-) No a hned jsme měli jasno. Od první chvíle skvělá domluva, bezvadná spolupráce a hlavně ochota. S Petrem je prostě radost spolupracovat nejen, že je to skvělý člověk, který pro focení žije, ale také umí zachytit opravdu autentické fotografie, nad kterýma se zasmějete pokaždé, kdy jej uvidíte. A když máte představu o nějaké fotografii, ani tohle pro Petra není problém, stačí vyslovit představu a než by člověk řekl švec, ukazuje Vám aparát a ptá se, co takhle může být :-). Pokud tedy chcete mít zachyceny opravdu krásné vzpomínky a silné emoce, neváhejte a kontaktujte právě Petra, protože je to trefa do černého a nebudete litovat. Na závěr bychom ti chtěli poděkovat za krásné fotografie. Určitě si domluvíme další focení, tentokrát i s naším psíkem.

Barča a Kuba

Ještě než jsme si stanovili termin, dohodli se, kde vlastně bude hostina a tak nějak vyřešili vše podstatné ohledně našeho dne, jsme měli už dávno dopředu jasno o tom, kdo nám bude fotit svatbu a vytvářet tak nezapomenutelnou vzpomínku. Petra jsme viděli v akci před rokem na svatbě známých a už tehdy u nás proběhlo asi takové "výběrové řízení" :-) s jasným vítězem. Jeho skvělý přístup a schopnost se domluvit, ztotožnit se s našimi návrhy ale i jeho vlastní iniciativa a chuť do focení nám utvářela úsměv na tváři a pocit, že výběr fotografa byl správný. Určitě můžeme vřele doporučit. Kvalita fotek, je pro nás, bezpochyby na profesionalni úrovni, nehledě na bonus v podobě videa z fotek. Petře díky!! K+B

Helča a Dan

Helča a Dan

Ještě předtím, než jsem měla vybrané šaty, jsem měla vybraného fotografa pro nás velký den. Bez legrace! Byla jsem moc ráda, že Petr souhlasil a rozhodně bych neměnila (ani ty šaty, ani jeho). Všechno jsme si osobně probrali, řekli jsme mu, jaké fotky bychom si přáli a Petr se nám ve všem snažil vyjít maximálně vstříc. Navrhl, že by byl rád v den svatby s námi již od rána u příprav nevěsty a ženicha (což jsem původně ani neměla v plánu). Ale nakonec jsem byla mile překvapená, jaké krásné fotky z těchto okamžiků vznikly. Když jsme po svatbě vyvolávali fotky pro rodinu, nevěděli jsme, kterou vybrat - protože jsou prostě VŠECHNY DOKONALÉ! Takže pokud by někdo váhal, kterého fotografa vybrat, tak už nemusí. Petr je přesně ten, kterého potřebujete, abyste měli neopakovatelně zachycené vzpomínky na vaše krásné životné rozhodnutí.

 

Radka a Jirka

Radka a Jirka

Z několika zkušeností mohu za sebe a svou rodinu vyjádřit maximální spokojenost. Jak za svatební fotografie, tak za těhotenské fotky. Je dobré vědět, na koho se obrátit, když chcete mít nápaditou, přirozenou a krásnou vzpomínku na některé z životních období. Fotky nejsou přesvícené, ani abnormálně vyretušované. Poznáváme se na nich. Jako další nás čeká rodinné focení miminka a obrátíme se opět na Petra.

 

Saša a Martin

Saša a Martin

Výběr Petra Kotrlíka, jako našeho svatebního fotografa, byl tou nejlepší volbou. Dokázal vytvořit jedinečnou atmosféru. Fotografování nás velmi bavilo a náramně jsme si to užili. K fotografování přistupoval kreativně, zároveň se nebránil našim nápadům. Věrně zachytil všechny okamžiky našeho velkého dne. S prací Petra jsme velmi spokojeni. Fotografie jsou úžasné. Všem vřele doporučujeme!!!

 

Eva a Tonda

Eva a Tonda

Náš den D 16.4.2016 s námi strávil náš fotograf Petr, který to neměl vůbec jednoduché. Při focení nás překvapilo špatné počasí, ale i přesto si s tím Petr perfektně poradil. Máme nádherné fotky… Péťo, moc děkujeme za krásné fotky, které všichni obdivují.

 

Sandra a Vláďa

Sandra a Vláďa

Dobrá spolupráce a hlavně nádherné fotky. Můžeme jen doporučit.

Týnka a Radim

Petr nám fotil svatbu, tuším, že jsme byli jeho první – pokusní králíci. Já se celkem nerada fotím, tak jsem si říkala, že je fajn, když za fotoaparátem stojí někdo, koho znám. Překvapila mě ale mile profesionalita, s jakou Petr k focení přistupoval. Měl spoustu nápadů a tím, že jsme měli obřad venku, bylo nekonečně mnoho variant k focení a Petr měl tu trpělivost vyzkoušet snad všechny!
Pokud o něm přemýšlíte, můžu jen doporučit. Umí si zorganizovat lidi před fotoaparátem, má představu o tom co a jak vyfotit, aby to dobře vypadalo a je otevřený všemu. Věnuje se Vám na sto procent, klidně s Vámi obejde celé město a cvakne Vás všude, kde si řeknete (vlastní zkušenost z kamarádčiny svatby), je na něj spoleh a výsledné fotografie stojí za to :-)